Skip to main content

Перший Західний

Watch Перший Західний online from Ukraine without cable TV or satellite?
You no longer need a cable TV subscription to watch. You can now use our service stream without having cable TV or satellite subscription. You can even watch on your TV! This is the best way for you to watch television online.

Watch Перший Західний online

 Posted on May 15, 2018, and last modified on 10 months ago.

Перший Західний - Телеканал Позитивних Змін! Супутниковий зв’язок дозволяє переглядати програми телекомпанії в будь-якій частині світу, а отже телеканал доступний усім глядачам! 

Інформаційно-розважальний телеканал України, який оперативно та неупереджено висвітлює події в Україні та за її межами, створює власні проекти різні за жанрами. 

«Змінюємось разом!» – це основне гасло стало ключовим для творців «Першого Західного». 

Переглядайте програми в ефірі, на супутнику та онлайн.

Телеканал Перший Західний. Новий простір для нових думок.

ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» – це відкрита платформа для дискусій.

Створений у 2000 році Львівською обласною радою, телеканал був відомий глядачам як комунальне підприємство ТК «Львів – ТБ» і спочатку мав лише 4 години мовлення, а на початку 2013 року команда «Львів – ТБ» отримала ліцензію на 24-годинне мовлення, проте відсоток власного продукту на той час був дуже низьким.

І лише у 2016 році для телевізійників розпочався новий етап у творчому  житті. Великий колектив телеканалу «Львів – ТБ» очолила Ольга Цап, перемігши у першому відкритому конкурсі на посаду директора комунального каналу. У серпні 2016 року телекомпанія «Львів – ТБ» здійснила ребрендинг телеканалу, змінивши назву на «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ». За короткий проміжок часу він став упевненим гравцем на інформаційному полі Львівщини та України.

У 2018 році телеканал офіційно став телерадіокомпанією «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» (ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»). На сьогодні обсяг програм власного виробництва сягає 8-10 годин ефірного часу на добу, що становить 35-40% контенту телеканалу.Дуже важливим етапом для колективу була перемога у конкурсі на отримання ліцензії на радіомовлення у Львові на частоті 88,2 (“РАДІО ПЕРШЕ”).

Упродовж 2018-2019 років ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» уп’ятеро збільшила свою присутність на медіа ринку, зокрема, у кабельних мережах, виграла конкурс на цифрове мовлення у Т2 у Бродах, Підбужі та Новому Роздолі на Львівщині, отримала дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення.

Удвічі збільшила свою присутність на сході України і з кінця липня 2018 року мовить уже з шести передавачів – з Бахмутівки, Зоринівки, Білолуцька, Біловодська, Сватового і Марківки на Луганщині.

Упродовж останніх років телерадіокомпанія розвиває, крім звичного інформаційного, соціальне спрямування, залучає до співпраці соціально активних партнерів, які мають схожі цінності: підтримку української ідентичності, культури, екології, освіти.

Основні журналістські стандарти новинної та аналітичної журналістики у професійній діяльності ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»:

  • Баланс думок і точок зору
  • Оперативність
  • Достовірність (посилання на джерела)
  • Відокремлення фактів від коментарів
  • Точність подачі інформації
  • Повнота представлення фактів та інформації

Професійні принципи для роботи з інформацією: оперативність, об’єктивність,  правдивість і точність, актуальність, коректність, плюралізм, аргументованість.

Принципи, засновані на загальнолюдських пріоритетах, якими керується телерадіокомпанія при підготовці програм:

Гуманізм і розуміння людини як найвищої цін­ності. Верховенство прав людини, захист гідності особи, її свободи та роз­витку. Патріотизм і розумін­ня впливу будь-яких явищ на розвиток своєї країни. Відданість своїй країні, любов до свого народу, гордість за надбання. Демократизм як фор­ма безпосередньої де­мократії в керуванні суспільними справами.

Участь у державному жит­ті від імені народу, а також як майданчик або суспіль­на трибуна для вислов­лення думок соціуму. Загальнолюдські цін­ності. Трансформація цін­нісних орієнтирів і відхід від тоталітарного способу мислення, зміни духовної свідомості. Етичні цінно­сті-флагмани: людина, світ, життя, справедливість, шляхетність, доброта, лю­бов до ближнього, етнос, нація, культура, історія.

Top